HİZMETLERİMİZ

Yedek Parça

Servisimizde daima orjinal yedek parçalar kullanılmakta ve tercih edilmektedir. Yedek parçada orjinal ürünlerin kullanılması aracınızın diğer parçaları ile yeni parçanın daha uyumlu ve daha verimli çalışmasını sağlayacaktır.

devamı...

Periyodik Bakım

Ford araçlarınız için yaptıracağınız periyodik bakımlar araçlarınızın sorunsuz bir biçimde kullanmanızı ve ford araçlarınızın, araç garantisinden yararlanırken sorunlar yaşamanızı engelleyecektir. Periyodik Bakımlarınızın zamanında yapılması garanti koşullarındandır. Ford'un orijinal parçaları yüksek mühendislik teknolojisi ile üretilmektedir. Servisimizde daima orijinal Ford yedek parçaları kullanılmakta, servis esnasında büyük titizlikle işçiliği yapılmaktadır. Servis'te onarım, bakım işlemleri bittiğinde kalite kontrolü teknolojik cihazlar ile sağlanmaktadır.

devamı...

Sigorta

Ford Servisi gerek periyodik bakımlar,gerekse onarım ve hizmetlerin tümü; ford servi konusunda uzman bir kadro ve en gelişmiş teknoloji eşliğinde, son derece güven ver bir şekilde uygulanmaktadır. En son teknolojik cihaz ve sistemlerin kullanıldığı ford, servisimize müşteri araçları randevulu veya randevusuz kabul edilir.

devamı...

Servis

Aracınızın; her türlü bakım-onarım, mekanik, kaporta, boya ve boya koruma hizmetlerini, orijinal yedek parça ve uzman kadrosuyla birlikte temel politikamız olan müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutarak kalite ve dürüstlük ilkelerinden ödün vermeden hizmet aşamalarını gerçekleştirmekteyiz.

devamı...
Copyright © 2010 / AKTİFORD Tüm Hakları Saklıdır. Kullanılan tüm içerik ve görsellerin kullanım hakları AKTİFORD' a aittir.